Zadaj pytanie on-line
  • Kategorie
  • Parametry
  • Sieciowe

Elektroniczny przełącznik widełkowy do telefonów Avaya Jabra LINK 14201-35 umożliwia zdalne elektroniczne przełączanie wideł...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.124 kg.
217.00
Jabra GN1216™ Avaya Cord Wyjątkowa łączność w przystępnej cenie. Przewód Jabra GN1216 jest rozwiązaniem dla urzą...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.03 kg.
134.00
Jabra GN1216™ Avaya Coiled Cord Wyjątkowa łączność w przystępnej cenie. Przewód Jabra GN1216 jest rozwiązaniem dla u...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.045 kg.
156.00
Informacje o produkcie Rodzaj kabla Kabel Zastosowanie kabla/adaptera Światłowód Długość przewodu 2 m Złącza #1 Światłowód SC Złącz...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.015 kg.
23.00
Patchcord światłowodowy LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 2m Posiada zastosowanie w: Transmisjach danych (audio, video) Budowie sieci pasywnej Rozwi...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.02 kg.
28.00
Informacje o produkcie Rodzaj kabla Kabel Zastosowanie kabla/adaptera Światłowód Długość przewodu 5 m Złącza #1 Światłowód LC Złącz...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.03 kg.
33.00
Kabel instalacyjny skrętka U/UTP Cat5e 4x2 linka CCA 100m szary Informacje o produkcie Długość przewodu 100 m Rodzaj kabla Kabel Zastosowanie k...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.002 kg.
108.00
Kabel instalacyjny U/UTP, Cat6, linka, 100m, szary. Metrowe znaczniki na kablu. Idealny do transmisji danych, wideo oraz dźwięku. Informacje o produkcie Dł...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 1.8 kg.
133.00
Światłowód krosowy TechlyPro ILWL D9-SCLC-030 LC-SC duplex 9/125 OS2, SM 3m Informacje o produkcie Rodzaj kabla Kabel Zastosowanie kabla/adaptera Si...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.035 kg.
61.00
Informacje o produkcie Rodzaj kabla Kabel Zastosowanie kabla/adaptera Sieciowy (LAN) Długość przewodu 305 m Kolor (wyliczeniowy) Szary ...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 8.5 kg.
805.00
Światłowód krosowy LC/SC DUPLEX 9/125 1M OS2 jednomodowy Kompatybilny z jednomodowymi instalacjami światłowodowymi Wysoka przepustowość na dużych odległościach ...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.03 kg.
53.00
Informacje o produkcie Rodzaj kabla Kabel Zastosowanie kabla/adaptera Światłowód Długość przewodu 3 m Złącza #1 Światłowód LC Złącz...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.02 kg.
31.00
Zestaw 12 pigtaili, włókno jednomodowe. Każdy pigtail posiada inny kolor. Cena kompletu - 12 szt. Pigtaile posiadają końcówki SC/APC.  Kolory pigtaili to: Niebiesk...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.05 kg.
49.00
Zestaw 12 pigtaili, włókno jednomodowe. Każdy pigtail posiada inny kolor. Cena kompletu - 12 szt. Włókno G652D. Pigtaile posiadają końcówki SC/UPC. Kolory pigta...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.08 kg.
49.00
Światłowód krosowy LC-L C duplex 9/125 OS2, SM 5m - Kompatybilny z jednomodowymi instalacjami światłowodowymi - Wysoka przepustowoś...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.051 kg.
71.00
Patch cord optyczny DIGITUS, LC/LC duplex, 1m Informacje o produkcie Rodzaj kabla Kabel Zastosowanie kabla/adaptera Światłowód Długość przewodu...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.016 kg.
24.00
Kabel spiralny tel RJ10/4P4C/2m/Czarny - Elastyczny kabel telefoniczny do połączenia słuchawki z telefonem - Rozciągliwa spirala zapobiega pl...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.029 kg.
5.00
Światłowód krosowy LC-L C duplex 9/125 OS2, SM 1m - Kompatybilny z jednomodowymi instalacjami światłowodowymi - Wysoka przepustowoś...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.024 kg.
53.00
Światłowód krosowy LC-LC duplex 50/125 OM3, 3m - Kompatybilny z wielomodowymi instalacjami światłowodowymi - Wysoka przepustowość...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.036 kg.
63.00
Światłowód krosowy LC-LC duplex 50/125 OM3, MM - Kompatybilny z wielomodowymi instalacjami światłowodowymi - Wysoka przepustowość...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.025 kg.
54.00
Patchcord światłowodowy znajduje zastosowanie w sieciach takich jak LAN, WAN, CCTV oraz telefonicznych, np. w biurze, domu lub przemyśle. Okablowani...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.08 kg.
19.00
Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 2m Patchcord światłowodowy znajduje zastosowanie w sieciach takich...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.025 kg.
34.00
Informacje o produkcie Rodzaj kabla Kabel Zastosowanie kabla/adaptera Światłowód Długość przewodu 1 m Złącza #1 Światłowód SC Złącz...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.02 kg.
25.00
Patch cord optyczny DIGITUS, LC/LC duplex, 3m Informacje o produkcie Rodzaj kabla Kabel Zastosowanie kabla/adaptera Światłowód Długość przewodu...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.054 kg.
28.00
Kabel telefoniczny 100M 4-ŻYLY PŁASKI CZARNY (TC1000S). Informacje o produkcie Rodzaj kabla Kabel Zastosowanie kabla/adaptera Telefoniczny...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Średnia dostępność
Waga 1.225 kg.
30.00
Patch cord optyczny DIGITUS, LC/SC duplex, 1m Informacje o produkcie Rodzaj kabla Kabel Zastosowanie kabla/adaptera Światłowód Długość przewodu...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.02 kg.
24.00
Zabezpieczenie złącza Informacje o produkcie Złącze Thunderbolt 3 Liczba w opakowaniu jednostkowym 1 Wymiary 16 x 10 x 19 mm
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Zabezpieczenie złącza Informacje o produkcie Złącze Thunderbolt 3 Liczba w opakowaniu jednostkowym 10 Wymiary 16 x 10 x 19 mm
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Zabezpieczenie złącza Informacje o produkcie Złącze Thunderbolt 3 Liczba w opakowaniu jednostkowym 5 Wymiary 16 x 10 x 19 mm
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Moduł keystone gniazdo RJ45 - RJ45 kat.6 do puszki montażowej Moduł Keystone od firmy Delock służy do przedłużenia kabla z końcówką RJ45. Dzięki ustandaryzowanym ...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Informacje o produkcie
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Kabel spiralny telefoniczny RJ10/4P4C/2m/biały Elastyczny kabel telefoniczny do połączenia słuchawki z telefonem Rozciągliwa spirala zapobiega plątaniu się kabla...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Wtyk sieciowy 6P4C 15u'' Informacje o produkcie Złącze RJ-11 Liczba w opakowaniu jednostkowym 100
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Kabel QD cord do 2,5mm pin plug dla Cisco. Informacje o produkcie Rodzaj kabla Kabel Zastosowanie kabla/adaptera Telefoniczny Złącza #1 2,5mm ...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Informacje o produkcie Rodzaj kabla Kabel Zastosowanie kabla/adaptera Światłowód Długość przewodu 5 m Złącza #1 Światłowód LC Złącz...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Informacje o produkcie Rodzaj kabla Kabel Zastosowanie kabla/adaptera Światłowód Długość przewodu 5 m Złącza #1 Światłowód SC Złącz...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Informacje o produkcie Rodzaj kabla Kabel Zastosowanie kabla/adaptera Światłowód Długość przewodu 3 m Złącza #1 Światłowód SC Złącz...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Kabel instalacyjny U/UTP (kabel ekranowany typu skrętka, 4-parowy) przeznaczony jest do wykonywania instalacji wewnętrznych poziomych i pionowych w sieciach teleinf...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Informacje o produkcie Rodzaj kabla Kabel Zastosowanie kabla/adaptera Światłowód Długość przewodu 1 m Złącza #1 Światłowód SC Złącz...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Kabel/Adapter Mobilny Jabra Informacje o produkcie Długość przewodu 15 cm Rodzaj kabla Kabel Zastosowanie kabla/adaptera Telefoniczny Złą...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Informacje o produkcie Długość przewodu 2 m Rodzaj kabla Kabel Zastosowanie kabla/adaptera Telefoniczny Złącza #1 Szybkozłączka QD (Plan...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Jabra GN1218 AC Attenuation Coiled 2m Kabel Jabra GN1218 zapewni Twoim klientom lepsze doświadczenie. Kabel umożliwia różne poziomy ustawienia mikrofonu, co pozwala...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Informacje o produkcie Rodzaj kabla Kabel Zastosowanie kabla/adaptera Światłowód Długość przewodu 1.5 m Złącza #1 Światłowód LC/PC ...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Informacje o produkcie Rodzaj kabla Kabel Zastosowanie kabla/adaptera Światłowód Długość przewodu 1 m Złącza #1 Światłowód LC/UPC Z...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Informacje o produkcie Rodzaj kabla Kabel Zastosowanie kabla/adaptera Światłowód Długość przewodu 2 m Złącza #1 Światłowód SC/UPC Z...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Informacje o produkcie Rodzaj kabla Kabel Zastosowanie kabla/adaptera Światłowód Długość przewodu 1.5 m Złącza #1 Światłowód SC/APC ...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Informacje o produkcie Rodzaj kabla Kabel Zastosowanie kabla/adaptera Światłowód Długość przewodu 1 m Złącza #1 Światłowód SC/APC Z...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Informacje o produkcie Rodzaj kabla Kabel Zastosowanie kabla/adaptera Światłowód Długość przewodu 1.5 m Złącza #1 Światłowód SC/UPC ...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny

Sposoby płatności