Zadaj pytanie on-line
  • Kategorie
  • Parametry
  • Moduły SFP, DAC

Nowa linia Intellinet Network Solutions Transceivery Small Form Factor Pluggable (SFP) zapewniają klientom połączenie wydajności i przystępnej ceny. Moduły mini-GBI...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.04 kg.
134.00
1G SFP transceiver, LC LX 10km SMF Informacje o produkcie Standard SFP SFP Zasięg SFP 10 km Max. prędkość przesyłu 1000 Mbit/s
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.05 kg.
760.00
1G SFP transceiver, LC SX 500m OM2 MMF Informacje o produkcie Standard SFP SFP Zasięg SFP 500 m Max. prędkość przesyłu 1000 Mbit/s
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.04 kg.
334.00
Moduł światłowodowy TL-SM311 przeznaczony jest do zwiększania zasięgu transferu inteligentnych i zarządzalnych przełącznik&#...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.114 kg.
98.00
- Jeden port optyczny 10GBase-SR wielomodowy LC duplex - Pasuje do Gigabitowych przełączników Intellinet z portami SFP - Pasuje do urządzeń...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.037 kg.
247.00
Gigabit Ethernet “short-reach” fiber connectivity LC duplex connector Fits into SFP interfaces of all Fully Managed Switches Fits into SFP interfac...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.107 kg.
750.00
Zastosowanie produktu Moduł TL-SM321B TP-LINK wspiera najnowszy standard 1000Base-BX. Dwukierunkowa transmisja danych dokonywana jest na pojedynczym wł...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.12 kg.
107.00
Zastosowanie produktu Moduł TL-SM321A TP-LINK wspiera najnowszy standard 1000Base-BX. Dwukierunkowa transmisja danych dokonywana jest na pojedynczym wł...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.12 kg.
178.00
Moduł światłowodowy TL-SM311 przeznaczony jest do zwiększania zasięgu transferu inteligentnych i zarządzalnych przełącznik&#...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.11 kg.
97.00
Transceiver 1000Base-SX SFP Wydajna i elastyczna łączność gigabitowa Transceiver SFP-SX firmy ZyXEL, zapewnia wysoką wydajność, umożliwiając transfer danych w stand...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.04 kg.
398.00
Mellanox MFM1T02A-SR 10GbE Transceiver TRX-10GSFP-SR-ML Moduł optyczny przeznaczony do serwerów QNAP wyposażonych w sloty SFP+. Informacje o produkcie Stan...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Zamień gniazdo modułu nadawczo-odbiorczego SFP w miedziany port Ethernet 10/100/1000 Mbps RJ45! Informacje o produkcie Standard SFP SFP Zasięg SFP 1...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
TXM431-LR pozwala na przedłużenie sieci Ethernet 10Gb/s. Jest to jednomodowy moduł SFP+ 10GBASE-LR o wysokiej wydajności. Obsługuje łącza Ethernet 10G w pełnym dupl...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Bezpośredni przyłączenie SFP + kabel miedziany (10GSFP + Cu) złącze SFP + z obu stron - 10 Gigabit Ethernet (1 m) Informacje o produkcie
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Planet MGB-LX Moduł mGBIC, port SFP 1000BASE-LX (10 km) do zastosowania z przełącznikami Planet Informacje o produkcie Standard SFP SFP Typ (długość ...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
- Transfer danych: 1000 Mb/s; - Jeden port 1000Base-LX jednomodowy optyczny LC; - Działa na odległość: do 20 km (okablowanie 9/125 mikronów...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Informacje o produkcie Standard SFP SFP Typ (długość fali) SFP 1000BASE-T Zasięg SFP 550 m Rodzaj światłowodu Multi-mode Pozostałe ...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Informacje o produkcie Specyfikacja techniczna Materiał obudowy: bezhalogenowy ABS, UL 94 V0 Połączenie bloków LSA Zintegrowana od...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Informacje o produkcie Standard SFP SFP Typ (długość fali) SFP 1310 nm Zasięg SFP 10 km Rodzaj światłowodu Single-mode
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Transceiver Mini GBIC, 1000BaseSX (LC-Duplex), maksymalna odległość 550 m, 1 port światłowodowy SX 1000 Mb/s (LC-Duplex), światło...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny

Sposoby płatności